Duran'dan personele ve hasta yakınlarına karanfil

Duran'dan personele ve hasta yakınlarına karanfil
18 Şubat 2021 - 16:23
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde Başhekim Op. Dr. Mehmet Duran hastane çalışanlarına ve hasta yakınlarına karanfil ve lokum dağıttı.

 Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Duran, hastane manevi destek birimi ile birlikte personel ve hasta yakınlarına karanfil verip lokum ikram etti. Duran, “Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde 2 bin 500 çalışan var. Özellikle Covid-19 ile birlikte hastanenin yükü daha da arttı ve personel her zamankinden daha özverili çalışmak zorunda kalıyor. Onların moralini yüksek tutmak ve motive etmek için zaman zaman tek tek servisleri ziyaret edip küçük jestler yapıyoruz” dedi.

Op. Dr. Mehmet Duran, “Bu gün hastanemizde çalışan personelimize karanfil ve lokum ikramı yapıyoruz. Sadece personelimize değil aynı zamanda hastalarımıza ve yakınlarında ikramda bulunuyoruz. Hastanemizde 2 bin 500 çalışanımız var. Aynı zamanda her gün Devlet hastanesine 30 bin civarında hasta ve yakını giriş çıkış yapıyor. O nedenle hem biz yöneticilerin, hem de personelin çok dikkatli ve her şeye hakim olmak zorundayız. Çok tecrübeli ve dikkatli personelimiz var” diye konuştu.   
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum