Haber,Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, Türkiye, Dünya, Politika, Ekonomi, Finans, Döviz, Borsa, Spor, Futbol, siyaset, Sağlık, Kültür Sanat, Müzik, Sinema, Magazin, Moda, Bilim Teknoloji, Köşe Yazıları, Tatil, Hava Durumu, TV, Canlı Yayı" />

EMİRDAĞ’A CİPS FABRİKASI KURACAK

Eskişehir Emirdağ ve Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Habib Umutoğlu ve yönetimi, Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala'yı makamında ziyaret etti.

07 Kasım 2012 Çarşamba 11:28
Eskişehir Emirdağ ve Köyleri Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Habib Umutoğlu ve yönetimi, Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Emirdağ'daki gelişimi ve değişimi yakından takip ettiğini açıklayan Umutoğlu, bir de müjdeli haber ile geldi. Uzun yıllar Emirdağ'a yatırım yapmak gibi bir hayali olduğunun altını çizen Umutoğlu, Emirdağ Organize Sanayi Bölgesine Cips Fabrikası kurmak için Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala ile istişarede bulundu. Umutoğlu, Pala'dan Organize Sanayi Bölgesi ve Emirdağ'a yapılan diğer yatırımlar hakkında bilgi aldı.

Emirdağ Belediye Başkanı Pala, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şunları söyledi:

''Böylesine yatırım amaçlı bir ziyaret beni gerçekten memnun etti. Her zaman söylediğim gibi Emirdağlı hemşehrilerimiz dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar asla Emirdağ sevdasını kaybetmemişlerdir. Böylesine yatırım için kendi memleketlerini seçmeleri ne kadar memleket sevdalısı olduklarının birer kanıtıdır. Bu açıdan kendilerine teşekkür ediyorum ve inşallah açacak oldukları fabrikanın Emirdağ'ın gelişimi için büyük faydası olur.''

Daha sonra Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala, Emirdağlılar Dernek Başkanı Umutoğlu ve beraberindekiler, fabrikanın yapılacağı alana giderek, incelemelerde bulundular.

(yeha)
Yükleniyor...

Simay Emaye - Mutfaklarınız Simay'la Parlayacak!